10 روش افزايش ترافيك سايت

10 روش افزايش راه‌بندان سايت

 

ارتقاء ترافيك وبسايت يا افزايش تماشا سايت يك مهارت حتمي براي هر صاحب و مالك وبسايت يا وب لاگ است . اگرسايت شما ترافيك و مشاهده اضطراري را نداشته باشد , هيچ فروشي هم نخواهيد داشت . در سود باعث به كسب درآمد از اينترنت كه معمولاً هدف مهم راه‌اندازي كسب و فعاليت اينترنتي است نخواهيد بود . در اين مقاله من 10 روش بدون پول ارتقا راه‌بندان سايت به شما معرفي ميكنم.

https://t.co/Uefqfq9FAp?amp=1

۱ - عنوان سايت

با توجه بدين اينكه عنوان وب سايت در نتايج گوگل به چشم مي خورد پس بايستي عنوان داراي ارتباط و ديدني انتخاب فرمائيد . تا كاربران مشتاق به كليك بر روي عنوان سايت شما شوند .

۲ - انتخاب واژه و كلمه داراي اهميت مناسب براي هر مقاله

براي هر مقاله لغات با اهميت مناسب و مرتبط با مورد درج شده گزينش نماييد تا مطالب شما در نتيجه ها موتورهاي جستجو پيدا شوند . استعمال از كلمه ها اصلي مناسب مي تواند سبب افزايش ترافيك وب سايت شود . ابزارهاي توصيه دهنده ي لغات اصلي زيادي موجود است كه شما مي توانيد براي پيدا كردن لغت ها با اهميت مناسب با اهدافتان به كار گيري فرماييد .

۳ - انتشار مقاله در شبكه‌هاي‌مردمي

شبكه هاي مردمي فيس بوك , تويتر , اينستاگرام و … بهترين مكان براي تكثير مطالب جذاب وب سايت شما و تبليغ آن مي‌باشند . اين روزها بازاريابي شبكه هاي عمومي بيشتر براي ارتقاء ترافيك وبسايت استفاده مي شود . به سوال هاي افراد پاسخ دهيد , به آن ها توصيه هاي اثرگذار و اطلاعات ضروري را ارائه نماييد . تبديل به يك عضو فعال در شبكه‌هاي‌مردمي شويد زيرا كه در افزايش راه‌بندان تارنما شما شگفتي مي آفريند .

۴ - نوشتن مقاله براي سايت‌ها و وبلاگ‌ها

براي ساير سايتها و وبلاگها مقاله بنويسيد تا در سايتشان منتشر كنند . نوشتن مقاله آن اندازه كه فكر‌مي‌كنيد‌ هم مشقت بار نيست و مي‌تواند بطور شگفت انگيزي موجب افزايش ترافيك و بازديد سايت شما شود . نوشتن در مورد چيزهايي كه در زمينه ي آن مي‌دانيد , در واقع فقط بازگو كردن آن موردها به دوستانتان است . اصلاً احتياج به به كار گيري از كلمه ها فانتزي و بزرگ نيست , زيرا افراد بيشتر احتياج به اطلاعات داراي اهميت و مختصر و مفيد دارا هستند .

۵ - معرفي در انجمن هاي مذاكره مرتبط با وبسايت شما

مي بايست براي افزايش راه‌بندان و ارتقا مشاهده وبسايت تان با تالارهاي مذاكره , انجمن ها و وب سايت هاي نظرسنجي , بيشتر در تعامل باشيد . در صورتي‌كه بازديدكنندگان تارنما حس نزديكي و ارتباط بيشتري با وب سايت شما نمايند , آن ها تماشا بيشتري از سايت شما خواهند داشت و زمان طولاني تري در آن صرف خواهند نمود .

۶ - تبادل لينك با سايت‌هاي هم‌تراز

شما ميتوانيد با ساير سايتهاي هم قضيه تبادل پيوند كنيد . در صورتي در پي ارتقاء درجه وبسايت خود ميباشيد بهتر است رتبه سايتي كه با آن تبادل لينك ميكنيد از سايت شما بالاتر باشد .

۷ - ارسال حيث در سايت‌ها و وبلاگها

در ساير سايتها و وبلاگها نظردهي كنيد و آن‌ها را نيز به بازديد از وبسايت خود تشويق فرماييد . البته همت كنيد نظرها و مطالب خودتان را طوري بنويسيد كه جنبه تبليغي نداشته باشد .

۸ - ارائه خدمات بدون‌پول

اقدام به ارائه مطالب و اطلاعات و گزارشات مفيد در وب سايت تان نمائيد و يا ميتوانيد كتاب هاي الكترونيك به صورت رايگان در سايت تان عرضه نمائيد كه اين عمل قادر است به افزايش ترافيك وبسايت تان كمك كند . لينك و پيوند وب سايت و ديگر اطلاعات تجاري خود را درين مطالب قرار دهيد .

۹ - براي وب سايت خود نقشه ساخت نمائيد

براي سايت خود نقشه تارنما ايجاد نماييد و آن را در گوگل ثبت فرماييد . نقشه وب سايت شما به موتورهاي جستجو اجازه دسترسي بيشتري به صفحات وب سايتتان خواهد داد . در سود در جستجوهاي افراد , صفحه هاي وبسايت شما بسيار معمولي تر پيدا خواهد شد.

https://t.co/gpXbzYHMsl?amp=1

۱۰ - از امضا‌ آدرس اينترنتي استعمال نمائيد

يك امضاي معمولي با يك توضيح يك‌خطي راجع به مزاياي داراي اهميت خدمات خود تهيه نماييد . اين امضا را ميتوانيد پايين هر ايميلي كه مي‌فرستيد قرار دهيد . حتي مي‌توانيد ايميل‌هايي با مطالب مرتبط تهيه و تنظيم فرمائيد و با امضاي خودتان پخش فرماييد .

نوشته شده توسط ثنايي | ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۸:۰۷ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |